Dell Precision: Výkonné pracovní stanice

Představujeme novou generaci pracovních stanic Dell Precision

Výběr pracovní stanice

Dell Precision Mobile Workstation
Mobilní pracovní stanice
Kombinace vysoce výkonné technologie a kompaktní celikosti. Jasná volba pro profesionály na cestách.
Vyberte si svou konfiguraci na EDN Store
Dell Precision Tower Workstations
Pracovní stanice Tower
Extrémně konfigurovatelné a rozšiřitelné pracovní stanice v tower šasi v provedení s single nebo dual socket pro náročné vícevláknové aplikace.
Vyberte si svou konfiguraci na EDN Store
Dell Precision Rack Workstation
Rackové pracovní stanice
Dual socketové pracovní stanice v provedení 2U rack s výkonnými grafickými kartami a špičkovým vzdáleným přístupem.
Vyberte si svou konfiguraci na EDN Store

Pracovní stanice světové extratřídy. Vyberte si!

VN:F [1.9.17_1161]
Celkem +18 z 18 hlasů
Vyberte si své ideální řešení z nejvýkonnějších konfigurovatelných a rozšiřitelných systémů Dell. Pracovní stanice Dell PrecisionTM jsou navrhovány speciálně pro profesionální řešení v engineeringu, projektování, výrobním designu, animaci, digitalním zobrazování a dalších profesích náročných na výpočetní a zobrazovací výkon. Certifikace ISVPro certifikaci spolehlivosti vašich systémů, na kterých závisí výsledky vaší práce se společnost Dell spojila se sdružením nezávislých dodavatelů software (Independent software vendors – ISV), která potvrdila a certifikovala kompatibilitu svého softwaru. Můžete si tedy být jistí, že vaše kritické aplikace poběží na našich systémech bez jakýchkoliv problémů.

Vyzkoušejte opravdový výkon nových pracovních stanic M4700 a M6700.

Pracovní stanice Dell Precision MX700Pokud vás vaše práce zavede pryč od vašeho pracovního stolu, výkonné mobilní pracovní stanice Dell Precision™ M4700 a M6700 budou vždy s vámi. Jedná se o nejvýkonnější pracovní stanice s profesionální grafikou, nejlpepším datovým úložištěm ve své třídě a výjimečnou výdrží baterií. Stylový a robustní design zajistí odolnost vašeho systému v jakýchkoliv pracovních podmínkách a stále bude vypadat pěkně.