Představujeme Dell ProSupport

Představujeme Dell Prosupport

Představujeme vám služby Dell ProSupport, profesionální, proaktivní a prověřené servisní služby stvořené jako odpověď na technologické výzvy dneška. Dell ProSupport jsou služby profesionální podpory pro profesionální nasazení.

Dell ProSupport pro IT poskytuje následující podporu:

  • Nepřetržitý 7×24 přístup do Dell Expert Center
  • Zrychlené, Fast-track vyslání certifikovaných Dell techniků
  • Řízení eskalací prostřednictvím řídících středisek Dell Global Command Centers

Dell ProSupport se přizpůsobí na míru technologiím které používáte, bleskově reaguje na vaše požadavky, chrání vaše investice do IT, podporuje vaši produktivitu a chrání vaše důvěrná a citlivá  data, poskytuje rozšířenou proaktivní podporu k aktivnímu snižování rizika a náročnosti řízení vaší IT infrastruktury.

RYCHLOST REAKCE
OCHRANA PREMIUM PROACTIVE
Specializované možnosti přímo u Vás – přináší vám široké možnosti pro rozšíření záběru každodenního řízení vaší IT infrastruktury. Doporučované volby pro vaše desktopy:

  • Onsite Parts Management – dislokování vybraných náhradních dílů přímo u vás sníží na minimum případné prostoje.
  • Onsite technici alokovaní přímo u vás, pro podporu vašich kritických aplikací.
  • Onsite diagnostika pro zrychlené řešení problémů.
Ponechte si svůj hard disk  – Tato možnost vám dává naprostou kontrolu nad řízením ochrany vašich důvěrných informací a záznamů a zásadně snižuje rizika spojená s plněním nařízení a norem regulátorů. Enterprise smlouvy – zajišťují následující rozšířené proaktivní schopnosti:

  • Dedikovaný Service Delivery Manager.
  • Měření výkonnosti a zakázkový reporting.
  • Plánování a vyhodnocování.

Přizpůsobení a nastavení

Služby implementace a nasazení
Naše zakázkové služby vám zjednoduší nasazení a zkrátí čas potřebný pro přizpůsobení a využití vašich nových systémů. Služby Dell Deployment Services zahrnují vše od finalizace vaší objednávky po koordinaci zdrojů.

Migrace klientů a nasazení
Služby Dell Managed Deployment Services jsou určena zákazníků vyžadující komplexní řešení. Řízené nasazení má opodstatnění zejména v logisticky složitých prostředích vyžadujících centrální kontaktní místo.

Tovární integrace na míru
Pro další akceleraci nasazení vašich nových systémů vám představujeme služby Dell Custom factory integration (CFI). Po detailní specifikaci vašich požadavků připravíme nové řešení pro okamžité nasazení po jeho dodávce. Jedná se o konfiguraci, konsolidaci a integraci přímo v naší továrně.

ImageDirect
ImageDirect je webová služba poskytující zakázkové, uživatelsky konfigurovatelné obrazy (disc image) pro naše zákazníky.

Instalační služby
Dell zajišťuje pro své zákazníky přímočaré instalační služby a zkracuje tak dobu potřebnou pro výběr nového prostředí, jeho nasazení na nové systémy a uvedení do provozu.

Služby vyřazení zařízení – Asset Recovery Services

Nabízíme vám komplexní převzetí starosti o zařízení na konci životního cyklu a jejich likvidaci v souladu s požadavky na environmentální legislativu  Balík služeb zahrnuje přepravu, logistiku, detailní reporty a zabezpečení dat za přijatelnou cenu.

Školení

EDN vám nabízí širokou škálu školících služeb Dell, včetně technických školení na hardware a software, stejně jako základní školení a kurzy zacházení s PC a speciální semináře pro vývojáře. Naše pružná nabídka vyhoví všem vašim požadavkům. Vyberte si ze školení pod vedením zkušených školitelů, virtuální kurzy, nebo z dalších on-line modulů. Sestavte si své vzdělávací moduly přesně podle vašich představ, tak aby odpovídaly časovým rozvrhům vašich zaměstnanců.  Školení Dell zlepší spolehlivost vašich systémů, maximalizují produktivitu a snižují počet požadavků od koncových uživatelů.