Server Dell PowerEdge T620

Věžový server Dell PowerEdge T620Server Dell PowerEdge T620

VN:F [1.9.17_1161]
Celkem 5.0 z 5 hvězdiček (1 hlas)


Dokončete rychle i ty nejnáročnější aplikace.

Věžový server Dell PowerEdge T620 se vyznačuje vysokým výkonem a dostupností i vestavěným prostorem pro další růst. Získáte rychlost a všestrannost příští generace.

Na základě procesorů Intel® Xeon® E5-2600 a až 24 paměťových modulů DIMM zajistíte výjimečný výkon pro virtualizaci a databáze.

Volitelné jednotky flash pro rozhraní PCI Express s čelním přístupem a připojitelné za provozu zvýší datový výkon počtu I/O operací za sekundu a zjednoduší údržbu.

Využijte výhod flexibilních možností I/O s rozšiřujícími sloty PCIe s podporou technologie Gen3.

Zvolit konfiguraci na EDN Store

 

 

 

 

 


Ideální výkon, všestrannost a škálovatelnost

Server Dell PowerEdge T620 - pohled zezaduVysoce výkonná výpočetní technikaVýrazné zvyšte výkon aplikací díky procesoru Intel® Xeon® produktové řady E5-2600 nebo E5-2600v2 a až 24 modulům DIMM (dual in-line memory module). Tyto procesory nové generace podporují až 12 jader na procesor a až 768 GB systémové paměti, zajišťují špičkový výkon pro úkoly náročné na výpočetní výkon.

Pokročilé možnosti I/O

Zlepšete výkon a dostupnost úloh díky vyváženým a škálovatelným funkcím I/O věžového serveru PowerEdge T620, které zahrnují integrované rozšiřující sloty PCI Express (PCIe) s podporou technologie Gen3.

Všestranná úložná kapacita

Využijte velké kapacity úložiště věžového serveru T620, který obsahuje až 32 pozic pro disky vyměnitelné za provozu a řadu flexibilních možností pevných disků a jednotek Flash PCI Express, které mohou zvýšit výkon v počtu I/O operací za sekundu.

Nekompromisní produktivita

Zachovejte rovnováhu vysokého výkonu s efektivní správou díky serveru T620. Tento server je ideální jako věžový server pro kancelářské prostředí, ale také jako montovaný v racku pro rostoucí datová centra.

Výkonná správa systémůVýkonná správa systému Dell PowerEdge T620

Využijte snadné řízení životního cyklu s inteligentní hardwarovou správou systémů, rozšířenou správou napájení a ostatními inovativními nástroji pro správu.

Vylepšená operační efektivita

Udržujte produktivitu, zabezpečení a údržbu náročných datových center s funkcemi pro spolehlivost, dostupnost a spravovatelnost (RAS) nové generace, které nabízí infrastruktura serverů T620.

Flexibilní nasazení

Věžové servery T620 budou vyhovovat požadavkům vaší společnosti v průběhu jejího růstu a změn pracovního prostředí.

 

Výkon serverů PowerEdge nové generace

Informační technologie budou motorem vašich obchodních úspěchů. Řada serverů PowerEdge nové generace je navržena s ohledem na správnou kombinaci škálovatelnosti funkcí a výkonu, je tedy vhodná pro vysoká zatížení prostředí velkých i malých datových center.

 Zdokonalená správa systémů zvýší operační efektivituZjednodušte operace a zvyšte produktivitu, za své peníze získáte maximum. Servery Dell PowerEdge lze spravovat i ve složitých prostředích informačních technologií díky automatizaci nejzákladnějších úloh pro správu životního cyklu serveru – nasazení, aktualizace, monitorování a údržby.  Globální servisní služby a podporaSlužby Dell umožňují snížit složitost informačních technologií, snížit náklady a odstranit málo efektivní řešení prostřednictvím lepšího využívání firemních a IT řešení. Tým služeb Dell má ucelený pohled na vaše potřeby a navrhuje řešení pro prostředí a obchodní cíle s využitím zavedených metod dodání, místních talentů a podrobných znalostí domény, a umožňuje vám tak snížit celkové náklady na vlastnictví.

Dell ProSupport

Podpora Dell ProSupport

Zvolte prémiovou službu podpory společnosti Dell ProSupport, a získejte tak nepřetržitý přímý telefonní přístup k odborným technikům ve vašem regionu. Nezáleží na tom, zda máte jedno nebo stovky pracovišť po celém světě – toto jednoduché a flexibilní řešení ochrání vaše investice.

 Varianty procesoru
Procesory Intel®  Xeon®  řady E5-2600
  Počet socketů
2
  Paměť, varianty
Až 768 GB (24 slotů DIMM): paměť 2 GB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB DDR3 až 1 600 MHz
  Cache
2,5 MB na každé jádro; možný počet jader: 2, 4, 6, 8
  Čipová sada
Intel®  C600
  Operační systém
Microsoft® Windows Server® 2008 R2 SP1, x64 (včetně technologie Hyper-VTM v2)Microsoft® Windows® Small Business Server 2011

SUSE® Linux® Enterprise Server

Red Hat® Enterprise Linux®

  Volitelné vestavěné hypervisory
Citrix®  XenServerTM
VMware vSphereTM
  Varianty úložišť
Volitelné pevné disky připojitelné za provozu:6cm (2,5palcové) disky SSD PCIe, SSD SAS, SSD SATA, SAS (15 000 ot./min, 10 000 ot./min), nearline SAS (7 200 ot./min), SATA (7 200 ot./min)9cm (3,5palcový) disk nearline SAS (7 200 ot./min), SATA (7 200 ot./min), SAS (15 000 ot./min)Dostupné samošifrovací diskyMaximální kapacita interního úložiště:Až 36 TB1
  Diskové pozice
Výběr z osmi 9cm (3,5palcových) pozic pro disky vyměnitelné za provozu navíc se čtyřmi (volitelnými) disky SSD PCIe, dvanácti 9cm (3,5palcových) pozic pro disky vyměnitelné za provozu, šestnácti 6cm (2,5palcových) pozic pro disky vyměnitelné za provozu navíc se čtyřmi (volitelnými) disky SSD PCIe nebo třiceti dvou 9cm (3,5palcových) pozic pro disk vyměnitelné za provozu
  I/O sloty
7 slotů PCIe: 

Čtyři sloty x16 s šířkou pásma x16, plné délky, plné výšky
Dva sloty x8 s šířkou pásma x8, plné délky, plné výšky
Jeden slot x8 s šířkou pásma x4, plné délky, plné výšky
  Řadiče RAID
Interní řadiče:PERC S110 (softwarové pole RAID)

PERC H310

PERC H710

PERC H710P

Externí adaptéry HBA (s podporou pole RAID):PERC H810

Externí adaptéry HBA (bez podpory pole RAID):

SAS HBA 6 Gb/s

  Zdroj napájení
Efektivita dle specifikace Platinum, 495 W, 750 W nebo 1 100 W
Napájecí zdroje s automatickým nastavením rozsahu
  Dostupnost
Vysoce úsporné redundantní napájecí zdroje připojitelné za provozu, pozice pro pevné disky s podporou připojení za provozu, modul TPM; podpora duálních interních modulů SD, redundantní ventilátory připojitelné za provozu, volitelný čelní kryt (bezel), štítek na zavazadlo, paměť ECC, interaktivní LCD obrazovka, rozšířená tepelná podpora, vyhovuje normě ENERGY STAR® , rozšířený rozsah napájení; vytváření stránkovacích oddílů (SWAP)
  Integrované síťové karty
Síťová karta Intel 1GbE LOM, 2 porty
  Šasi
Věžové (pro montáž do racku s výškou 5U)
 Upozornění: V rámci nákupu je třeba vybrat šasi.
  Podpora pro rack
Posuvné ližiny ReadyRailsTM  s volitelným ramenem pro vedení kabeláže pro 4místné racky (U racků se závitovým otvorem jsou vyžadovány volitelné konzole pro adaptéry.)
 Správa
Vzdálená správa

iDRAC7 s modulem Lifecycle Controller
iDRAC7 Express (výchozí), iDRAC7 Enterprise (možnost upgradu), 8GB médium vFlash (možnost upgradu), 16GB médium vFlash (možnost upgradu)

Správa systémů

Kompatibilita se specifikací IPMI2.0
Software Dell OpenManageTM  Essentials a konzole Dell Management Console
Dell OpenManage Power Center
Propojení softwaru Dell OpenManage:
   Sada Dell OpenManage Integration Suite for Microsoft®  System Center
   Modul Dell pro VMware®  vCenterTM
   HP Operations Manager, IBM Tivoli®  Netcool®  a CA Network and Systems Management


Globální služby společnosti Dell zahrnují širokou a přizpůsobitelnou nabídku s cílem zjednodušit posuzování, návrh, implementaci, správu a údržbu prostředí informačních technologií a pomohou vám s přechodem mezi platformami.

V závislosti na potřebách vaší firmy a na úrovni požadovaných služeb vám můžeme nabídnout tovární, vzdálené, modulární a specializované služby nebo služby na pracovišti, které budou odpovídat vašim potřebám i rozpočtu. Pomůžeme vám podle vašich potřeb a poskytneme přístup k našim globálním zdrojům, jako jsou například centra Global Command Centre.

Konzultační služby pro informační technologie společnosti Dell

Služby Global Infrastructure Consulting Services společnosti Dell využívají služeb zkušených architektů řešení, inovativních nástrojů, automatizovaných analýz a našeho vlastního duševního vlastnictví za účelem poskytování přehledných informací o příčinách vzniku zbytečně složitých řešení. Snažíme se reagovat lépe, než je tomu u tradičních servisních modelů, a věříme, že problémy nemusí řešit zbytečně vysoký počet osob. Naší strategií je pomáhat zákazníkům rychle identifikovat významné, ale krátkodobé projekty zajišťující návratnost investic (ROI) a uvolnění zdrojů, které umožňují získat konkurenční výhody. Výsledkem jsou praktické, operativní plány se specifickými, předvídatelnými a měřitelnými výsledky. Naše konzultační služby vám pomohou při budování výkonnější firmy – od optimalizace datového centra, přes virtualizaci serverů až po správu systémů.

Spravované služby společnosti Dell (Dell Managed Services)

Spravované služby společnosti Dell (Dell Managed Services) představují modulární sadu služeb pro celou dobu životnosti, která byla navržena, aby zákazníkům pomohla automatizovat, centrálně konfigurovat, nasazovat a spravovat každodenní operace jejich datových center. Tyto služby rozšiřují stávající místní infrastrukturu informačních technologií zákazníků díky vzdáleným cloudovým službám, které byly navrženy pro účely lepšího řešení problémů, s nimiž se zákazníci setkávají v oblasti mobility, vysoce distribuovaných prostředí organizací, zabezpečení, zajišťování souladu s předpisy, kontinuity podnikání a připravenosti na havárii.

Nasazení: Naše služby instalace pro servery ve výrobě (ať už poskytované vzdáleně nebo na pracovišti) umožňují efektivně využít čas vašich zaměstnanců na základě urychlení takových činností, jako je konfigurace, přizpůsobení nebo nasazení. Můžeme tak dodávat servery, které jsou ihned připraveny k práci.

Provoz: Společnost Dell vám může pomoci optimalizovat operace vašeho datového centra (včetně úložiště, záložního a virtuálního prostředí) tím, že se soustředí na vzdálené monitorování, reporting a výstrahy spolu s plně vzdálenou správou pro prostředí úložišť a zálohování s cílem uvolnit zdroje informačních technologií.

Ochrana: Služby správy zálohování datových center Data Center Backup Management společnosti Dell vám pomohou s optimalizací smlouvy o úrovni poskytovaných služeb (SLA) a zajistí monitorování, které zlepší efektivitu postupů, nebo plnou správu vašeho prostředí zálohování.

Obnova a recyklace: Služby Asset Recovery/Recycling vám pomohou obnovit a zlikvidovat vlastní nebo pronajaté počítačové vybavení v souladu s předpisy na ochranu životního prostředí.

Podpora Dell ProSupport

Dell ProSupport™ je sada služeb podpory, která vám umožní sestavit řešení vhodné pro vaši organizaci. Vyberte si službu podle způsobu, jakým využíváte technologie, a podle místa alokace zdrojů. Je zaměřena na každodenní úkoly v oblasti informačních technologií, jako jsou neplánované výpadky, požadavky rozhodující pro činnost firmy, ochrana dat a majetku, plánování podpory, alokace zdrojů, správa softwarových aplikací a další, a to od stolních počítačů po datová centra. Výběrem správného modelu podpory (od služeb základní podpory po vzdálenou podporu) dokážete zdroje informačních technologií optimalizovat.

Server Dell PowerEdge T620, 5.0 out of 5 based on 1 rating