Cloud computing řešení pro vás: Dell Wyse

Home / DELL / Cloud computing řešení pro vás: Dell Wyse
Cloud computing řešení pro vás: Dell Wyse

EDN představuje špičku v oboru Cloud computiing - Dell Wyse[starthumbsblock tpl=50]Cloud computing je odpovědí nejmodernější technologie na otázky managementu, nákladů a environmentálních otázek dneška. Provoz a údržba osobních počítačů PC začíná být pro podniky i instituce velmi Otázky? Zavoláme Vám, nebo napíšemenepraktické. Pokud nejsou počítače dostatečně zabezpečené, jsou zdrojem mnoha problémů, od krádeží, infekcí počítačovými viry, škodlivým software a mnohých horších. Přesně z těchto důvodů je migrace desktopů do cloudu řešením pro velké i malé organizace napříč průmyslovými odvětvími, školství i státní instituce. Nasazení a použití cloudových klientů je mnohem bezpečnější, dostupnější, spolehlivější a lépe se spravuje a řídí než klasické PC stanice. Jedná se rovněž o mnohem ekonomičtější alternativu s vyšší návratností investice a nízkými celkovými náklady. Analytici tvrdí, že celkové náklady na cloudovou infrastrukturu mohou být až o celou polovinu nižší, než náklady na klasické PC prostředí.

Přehled produktů Dell Wyse

Klienty pro Cloud computing

  • Tenké klienty (Thin clients) – Promyšlené. Bezpečné. Uživatelsky přívětivé. Výkon s univerzálním využitím.  a Dell Wyse R10L.
  • Nulové klienty (Zero clients) – Jednoduché. Bezpečné. Automatické. Výkon s dedikovanou funkčností. Dell Wyse řady E a Dell Wyse P20.
  • Cloudové počítače (Cloud PCs) – Známé prostředí. Vylepšený výkon. Počítač, jenže lepší – s centralizovaným operačním systémem, aplikacemi a obsahem.

Wyse management software

  • Řízení cloudových klientů – Bezpečné. Rozšiřitelné. Vzdálená správa zařízení pro velké podniky.

Virtualizační software Wyse

  • Podpora uživatelů – Distribuce uživatelských prostředí vzdálených desktopů (VDI) prostřednictvím vnějších sítí.
  • Software pro změnu využití klasických PC – Proměňte vaše PC v tenký klient s lepším řízením a bezpečností během několika okamžiků.

Cloud software

  • Podpora PC pro Cloud – Připojte váš počítač PC do Cloudu, centralizujte jejich operační systémy, aplikace a obsah.
  • Software pro Handheld zařízení – Vemte si svůj desktop s sebou kamkoliv se softwarem Wyse PocketCloud™
  • Wyse Zero™ engine – Technologie pro nový svět chytrých zařízení v Cloudu.

Co je to cloud client computing?

Cloud computing nahrazuje zastaralý model nezabezpečených, nespolehlivých, energeticky náročných a drahých osobních počítačů novým, cloudovým modelem s vylepšeným zabezpečením a spolehlivostí, Dell Wyse řady Cvýjimečnou uživatelskou podporou a extrémně nízkou spotřebou. Cloud computing spojuje všechny výhody tenkých a zero klientů, virtualizace desktopů (pracovních ploch) mobilního internetu a webu v privátním, veřejném, státním nebo hybridním cloudu. Zahrnuje veškerý software, hardware a služby, které potřebujete pro váš business, doma, nebo na cestách. S Cloud computing získáváte svobodu soustředit se na to, co je podstatné a neztrácet čas spravováním vaší IT infrastruktury.

Wyse cloud computing perfektně doplňuje řešení od vedoucích dodavatelů virtualizačních systémů jako jsou Cisco, Citrix, Microsoft, VMware a další tak, aby vám vaše cloud computing řešení, nebo virtualizace prostředí přinášely maximální výkon, bezpečnost, rozšiřitelnost a úsporu.

O Dell Wyse

Dell Wyseje globálním lídrem v oblasti Cloud Client Computing. Portfolie výrobků a služeb Dell Wyse obsahuje špičkové tenké klienty, zero klienty a cloudová PC s rozšířeným managementem, virtualizací desktopů (pracovních ploch) a software pro cloudovou podporu  desktopů, notebooků a mobilních zařízení.