»

Myš DELL Černá cestovní myš Dell Bluetooth

Přidejte hodnocení

Výrobce: Dell
Model: 570-11557
EAN: 
Cena  bez DPH:
760,38 CZK
Cena s DPH:
920,05 CZK
Obvyklá dostupnost: 24-48 HodinyMyš DELL Černá cestovní myš Dell Bluetooth

Funkce a výhody
Spolehlivý společník na cesty
Výjimečná výdrž baterií v cestovní myši Dell WM524 vám umožní s důvěrou pracovat déle.
Skvělé pro Windows
Kolečko myši pro posouvání nahoru, dolů, doleva i doprava nabízí snadné ovládání dlaždic ve Windows 8. Pomocí postranních tlačítek můžete přistupovat na panel ovládacích tlačítek Windows 8 a posouvat kurzor nebo přepínat aplikace. Myš WM524 je kompatibilní s většinou operačních systémů Windows.
Snadné připojení
Technologie Bluetooth® 3.0 umožňuje okamžitou práci bez potřeby instalace speciálního softwaru. Stačí myš spárovat s počítačem nebo tabletem s funkcí Bluetooth a můžete začít pohodlně pracovat.
Kompaktní i komfortní
Cestovní myš je ideální na cesty a do míst s minimem prostoru. Je kompaktní, lehká a pohodlná — pro leváky i pro praváky — a její křivky minimalizují námahu zápěstí a ruky.
Prehled

Bezdrátová cestovní myš WM524 se značkou Dell je stylová a velmi přesná bezdrátová myš s baterií, která dlouho vydrží. Bezdrátové spojení technologií Bluetooth 3.0 nabízí uživatelům řešení bez změti kabelů. Řešení, které mohou používat kdekoli na cestách. Tato myš je určena pro dlouhodobou pohodlnou práci a hraní mobilních uživatelů na notebooku bez obvyklého namáhání zápěstí a ruky. Myš můžete připojit přes spojení Bluetooth 3.0 a poté snadno spárovat s počítačem a začít pracovat, aniž byste potřebovali speciální software. Díky kompaktním rozměrům je tato myš vynikající volbou pro mobilní odborníky. Tento výrobek byl testován a ověřen se zařízeními Dell. Pokud ho používáte se zařízením Dell, vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell.Soucástka výrobce : 3JMVG
Soucástka Dell : 570-11557

    SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY:
Myš DELL 2 tlačítka, kolečko, optická, USB
Myš DELL 2 tlačítka, kolečko, optická, USB

Myš DELL Černá cestovní myš Dell Bluetooth: 4.5 ze 5, celkem 2 hlasů.