»

Dell FKYVV Professional Topload - brašna na Laptop (460-BBMO)

Přidejte hodnocení

Výrobce: Dell
Model: 460-BBMO
EAN: 
Cena  bez DPH:
1 276,60 CZK
Cena s DPH:
1 544,69 CZK
SklademDell FKYVV Professional Topload - brašna na Laptop (460-BBMO)

Dell Professional Topload - brašna na Laptop

 

Klasická brašna pro profesionály

Profesionální brašna Dell s přístupem shora je spolehlivá, lehká brašna pro profesionály, kteří hledají efektivní a bezpečnou možnost přenášení notebooku, tabletu a příslušenství. Do několika kapes lze uspořádat dokumenty a příslušenství, a přihrádky pro notebook a tablet ochrání vaše elektronická zařízení.

Polstrované přihrádky udržují zařízení v bezpečí

Ve vyhrazené přihrádce na notebook s kvalitním polstrováním je váš notebook Dell v bezpečí. Přihrádku lze nastavit na vhodnou velikost. Vlněná polstrovaná kapsa na tablet představuje další stupeň ochrany vašeho tabletu Dell Venue a ochrání displej tabletu před poškrábáním.

Spousta místa pro ukládání příslušenství

V přední přihrádce s vícesegmentovými vnitřními kapsami budete mít telefony, nabíječky, klíče, pera a další malé předměty uspořádané a po ruce. V brašně je také samostatný rozdělený prostor na složky a dokumenty.

Pohodlné nabíjení v zavazadle

Vyhrazená přihrádka s průchodkou pro kabel slouží k uložení přenosné nabíječky baterie (prodává se samostatně), která umožňuje nabíjení notebooku na cestách, aniž byste ho museli vytahovat.

Trvanlivá nylonová konstrukce

Profesionální brašna Dell s přístupem shora má polstrované rukojeti a polstrovaný ramenní popruh pro pohodlné nošení. Popruh na zavazadlo slouží k připevnění brašny k pojízdnému zavazadlu. Trvanlivý nylonový vnější povrch brašny je voděodolný a dostatečně splňuje nároky každodenního používání.

Vhodné pro 14palcové notebooky Dell

Brašna je určena pro notebooky s displejem do velikosti 14 palců.

Profesionální brašna Dell s přístupem shora je spolehlivá, lehká brašna pro profesionály, kteří hledají efektivní a bezpečnou možnost přenášení notebooku, tabletu a příslušenství. Do několika kapes lze uspořádat dokumenty a příslušenství, a přihrádky pro notebook a tablet ochrání vaše elektronická zařízení. Vlněná polstrovaná kapsa na tablet představuje další stupeň ochrany vašeho tabletu Dell Venue ochrání displej tabletu před poškrábáním.

V přední přihrádce s vícesegmentovými vnitřními kapsami můžete pohodlně ukládat telefony, nabíječky, klíče, pera a další malé předměty. Brašna je vybavena polstrovanými rukojetěmi a má polstrovaný ramenní popruh i popruh na zavazadlo pro připevnění na pojízdné zavazadlo. Trvanlivý nylonový vnější povrch je navíc voděodolný a dostatečně splňuje nároky každodenního používání.

Manufacturer Part# : FKYVV
Dell Part# : 460-BBMO